17 Aralık 2013

Boşluk

           
                          Bazen bir dakika bir ömür gibi geliyor insana bazen de saatler yerinde sayıyor.Şu günlerde zaman akıp gitmiyor,günler geçmiyor;hayat çabucak geçiyor da vakit hep aynı...

                Rüyalarımda hep ölmüş kişilerle uğraşıyorum yine,ne alıp veremediğim var öbür tarafla bilmiyorum.Ya da onlar bana ne anlatmak istiyorlar ? Unutmadım,unutmayacağıma söz verdim nefesimin sonuna kadar fakat bir gerçeği de kabul edemedim.Mezarlıklara gitmeye cesaretim olmadı hiç,bazı gerçeklerin tokat gibi suratıma çarpmasına gönül razı olmadı...Gidenler gelmez biliyorum ama hayattaki dost dediklerimden daha vefalılar; en azından rüyalarda hasret giderme fırsatı sunuyorlar.Ya hayatınızda iz bırakmış insanların susup yokmuş,hiç olmamış gibi davranması...İşte buna söylenecek laf yok!
                                    Bir gün bende diğer taraftakilerle buluştuğumda,gerçekten YOK olduğumda hafif bir esintiyle bile hissettirmeyeceğim kendimi...Ne bir ses,ne de bir görüntü hiç iz bırakmayacağım...Benden geriye kocaman bir boşluk kalsın dost bildiklerime !!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Her zaman herkes aynı düşüncelerde buluşmak zorunda değil,yazdıklarım bir his oluşturuyorsa aklından geçenleri Ben de bilmek isterim.